25.05.2019 - 26.05.2019

Osiemnaste urodziny Teatru ITP

18 urodziny ITPStudencki Teatr ITP obchodzi w tym roku osiemnaste urodziny. Z tej okazji zaprasza na urodzinowe spotkanie, które odbędzie się 26 maja 2019 r. o godz. 18.00 w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego. W programie: „Perła 2” czyli nowa odsłona pierwszego przedstawienia ITP sprzed 18 lat, muzyczne wspomnienia czyli piosenki z różnych spektakli teatru oraz urodzinowy tort.

Wstęp wolny!

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.