„Integralny rozwój osoby i ochrona dzieła stworzeniaKUL oraz Międzynarodowa Sieć  Pedagogiczna PILGRIM zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Integralny rozwój osoby i ochrona dzieła stworzenia – teoria i praktyka międzynarodowej sieci pedagogicznej PILGRIM”, która rozpocznie się 31 maja 2019 r. o godz. 10.00 w Auli im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Gmachu Głównym.

plakat Koło Hiszpańsko-Polskie, Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych zapraszają na obchody 30 - lecia Koła Hiszpańsko - Polskiego KUL, które odbędą się 31 maja 2019 r. o godz. 9.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 113.

W programie wydarzenia: prelekcje poświęcone historii, kulturze i współczesności Hiszpanii i Hispanoameryki, wspomnienia członków Koła oraz koncert gitarowy.

Wydział Filozofii KUL zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów „Religion, Science, and Ethics: Catholic Perspectives” odbędzie się 27-31 maja 2019 r., a poprowadzi ją Professor Brendan Sweetman (Department of Philosophy, Rockhurst University. Kansas City, Missouri, President Gabriel Marcel Society).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.