stulecie_historykow Koło Naukowe Historyków Studentów KUL zaprasza na obchody 100. rocznicy powstania  Koła, które będą miały miejsce 8 czerwca 2019 r. w Centrum Transferu wiedzy, sala CTW - 113. Obchody rozpoczną się mszą św. o godz. 12 30 w Kościele Akademickim KUL. W programie wydarzenia zaplanowano okolicznościową wystawę, prelekcje oraz panel wspomnieniowy.

Spektakl ZazdrośniceTeatr ITP zaprasza na spektakl „Zazdrośnice”. Przedstawienie będzie można obejrzeć  7 i 9 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-02. Spektakl jest oparty na książce Erica-Emmanuela Schmitta.

Szczegóły dotyczące rezerwacji wejściówek na stronie teatru.

Franciszkańki HofmanKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Prowincja św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych zapraszają na wystawę „Franciszkański Hofman. Sztukę robi się jako służbę Bożą”. Wernisaż odbędzie się 7 czerwca 2019 r. o godz. 18.00. Ekspozycję w Muzeum KUL będzie można zwiedzać do 30 września 2019 r.

Wystawa ilustacji Łukasza WronyGaleria 1 im. B. Słomki zaprasza na wernisaż wystawy ilustracji Łukasza Wrony, który odbędzie się 6 czerwca 2019 r. o godz.17.00 w siedzibie Galerii na II piętrze Gmachu Głównego (galeria w Auli Stefana kard. Wyszyńskiego).