Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnychMinisterstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zapraszają na III Konferencję „Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”, która odbędzie się 10 października 2019 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-408.

Jest to kolejna edycja wydarzenia służącego analizie stanu realizacji Konwencji w Polsce pod kątem wprowadzanych rozwiązań legislacyjnych i działań w zakresie polityki społecznej prowadzonych przez administrację państwową.

W celu potwierdzenia udziału prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: sekretariat.bon@mrpips.gov.pl do dnia 7 października 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy

2019_plakat_fengkui_juWydział Filozofii zaprasza we czwartek, 10 października 2019 r., na interesujący wykład Prof. Fengkui Ju (School of Philosophy Beijing Normal University, Beijing, China) pt. Semantics and Logic for Imperatives. Wykład rozpocznie się o godz. 16.00 w sali GG - 208.

Abstract

Nowe Tendencje w ZarządzaniuKatedra Zarządzania Przedsiębiorstwem, Katedra Zrządzania Pracownikami w Organizacji oraz Stowarzyszenie Społeczny Instytut Zarządzania zapraszają na konferencję z cyklu Nowe Tendencje w Zarządzaniu. Podczas tegorocznej edycji konferencji podjęty zostanie problem etyki i zaangażowania społecznego przedsiębiorstw. Konferencja odbędzie się 10-11 października 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C-618.