Bieżące

Złączyć się z narodemKUL oraz Fundacja 12 Gwiazd zapraszają na film „Złączyć się z narodem”. Film pokazuje prawdziwe historie Polaków z Kazachstanu, zarówno repatriantów, którym udało się powrócić do kraju przodków, jak i tych, którzy do dziś zamieszkują na obczyźnie. Seans, który stanowi część kampanii społecznej na rzecz akcji repatriacyjnej Polaków z byłych republik sowieckich, odbędzie się 28 października 2019 r. o godz. 18.00 w Gmachu Głównym, w Auli Stefana kard. Wyszyńskiego.

17.10.2019 - 29.11.2019

Wystawa fotografii Marcina Ryczka

Wystawa fotografii Marcina RyczkaW piątek 29 listopada 2019 r. o godzinie 17.30 w Muzeum KUL odbędzie się finisaż wystawy fotografii Marcina Ryczka – „Harmony”. Uroczyste zakończenie pokazu zdjęć to okazja do spotkania z samym fotografem, który opowie o swojej pasji i udzieli odpowiedzi na pytania publiczności.

 

Więcej

Wkrótce

Wydział Filozofii zaprasza do udziału w 4th Chinese-Polish Workshop on Applied Logic.

 

Workshop, który odbędzie się na KUL 17-18 sierpnia 2020 r., jest organizowany we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polską Akademią Nauk i uniwersytetami z Chin - Bejing Normal University, Zhejiang University in Hangzhou, Tsinghua University Beijing i Sun Yat-Sen University, Guangzhou.

 

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.