kul_plakat_2019_marian_rusecki_konfa1 Katedra Religiologii i Misjologii, Sekcja Teologii Fundamentalnej KUL oraz Polska Akademia Nauk Oddział w Lublinie  zapraszają na konferencję z cyklu Marian Rusecki Memorial Lectures zatytułowaną "Od Maximum illud do Evangelii gaudium i Synodu Kościoła w Amazonii. Nauki teologiczne, humanistyczne i społeczne w służbie misji", która odbędzie się w dn. 27-28 listopada 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C- 1031. Początek wydarzenia o godz. 9.00.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.