Opus Magnum Recital Tomasza RitteraRektor KUL zaprasza 18 maja 2020 r. na koncert z cyklu OPUS MAGNUM - KULowskie wieczory z muzyką. Z okazji 100. rocznicy urodzin wieloletniego profesora i patrona uniwersytetu - św. Jana Pawła II - z nadzwyczajnym recitalem fortepianowym wystąpi Tomasz Ritter. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 i będzie transmitowany przez TVP3 Lublin oraz online na stronie internetowej KUL, Polskiego Radia Lublin i na Facebooku Uczelni.

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 17 października 2021.