W dniu 18 września 2020 r. KUL będzie po raz kolejny gospodarzem Lubelskiego Salonu Maturzystów - tym razem w wersji on-line - we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami na naszym uniwersytecie do udziału w wydarzeniu oraz do odwiedzenia wirtualnego stoiska KUL. W ramach stoiska będzie możliwość rozmowy na czacie z pracownikami uczelni, obejrzenia materiałów filmowych dotyczących KUL oraz pobrania materiałów informacyjnych. Stoisko KUL będzie dostępne na Małopolskim Salonie Maturzystów 17 września oraz na Lubelskim i Podkarpackim Salonie Maturzystów 18 września.

By skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie salonmaturzystow.pl/2020

Czat będzie się odbywał w godz. 10.00 - 19.00.

Etiuda teatralna "Maski"Sceny Plastycznej KULWielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą niezwykły, autorski teatr prof. Leszka Mądzika - Scena Plastyczna KUL – świętuje w tym roku jubileusz 50. lat istnienia. Rocznicowe obchody zaplanowano na 25 i 26 września 2020 r. W programie znalazła się m.in. premiera kolejnego, autorskiego spektaklu prof. Mądzika „Kres" z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza. Ze względu na sytuację epidemiologiczną szczegółowy program zostanie podany wkrótce.

kul_plakat_2_pojedynczy1-1 Muzeum KUL oraz Muzeum Regionalne w Jaworze zapraszają na wystawę „Kwiat Europy”.  Wystawa w Muzeum Regionalnym będzie czynna od 30 maja do 27 września 2020 r.

10.01.2021 - 15.02.2021

Rekrutacja zimowa na KUL

19.01.2021 - 20.01.2021

Msza św. o dobrą sesję

Msza św. o dobrą sesjęSesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami. Warto więc nie tylko przysiąść nad książkami i notatkami, ale także zadbać o wsparcie duchowe. Dlatego Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich studentów i wykładowców na Mszę św. o dobrą sesję, która będzie sprawowana 20 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w Kościele Akademickim KUL.