KUL_plakat_2020_web 7 października 2020 r. odbędzie się webinarium zatytułowane „Partnerstwo Wschodnie w dobie pandemii Covid-19. Czy Unia Europejska będzie dalej zainteresowana projektem?”, którego współorganizatorem jest Instytut Nauk o Polityce i Administracji KUL. Wydarzenie towarzyszy odbywającemu się w Lublinie  Kongresowi Współpracy Transgranicznej.

Webinarium poprowadzi dr hab. Beata Piskorska, prof. KUL z Katedry Stosunków Międzynarodowych i Bezpieczeństwa. Początek o godz. 16.00.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.