KUL_program_WELCOME_TO_KUL_A4_2 Szkoła Języka i Kultury Polskiej KUL zaprasza na konferencję zatytułowaną  "Wzmacnianie kompetencji w relacjach międzynarodowych na uniwersytecie w dobie pandemii COVID 19". Konferencja stanowi podsumowanie projektu WELCOME TO KUL. Celem projektu było wsparcie szkoleniowe kadry naukowo-dydaktycznej i administracyjnej KUL w zakresie obsługi cudzoziemców-studentów zagranicznych poprzez organizację szkoleń z kompetencji kulturowych i komunikacyjno-językowych w procesie przyjmowania i kierowania sprawami cudzoziemców w środowisku akademickim. Ponadto cudzoziemcy - studenci KUL mogli korzystać z kursów języka polskiego. Konferencja odbędzie się 13 października 2020 roku w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW -113. Początek wydarzenia o godz. 10.00.

Katedra Antropologii Filozoficznej i Filozofii Prawa KUL oraz Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu zapraszają na Lubelskie Seminarium Otwarte im. ks. Andrzeja Maryniarczyka SDB. Gościem seminarium będzie prof. Marek Rembierz, który wygłosi referat pt. Stefan Swieżawski: realizm metafizyczny jako pedagogia nadziei.

Seminarium rozpocznie się online w poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. o godz. 17.00. Link do spotkania bit.ly/filozofia_otwarte_seminarium_4.

Dodatkowe informacje www.filozofia.kul.pl.