Wieczorki Pedagogiczne KULKoło Naukowe Studentów Pedagogiki zaprasza na Wieczorki Pedagogiczne, pt. „Adaptacja dziecka w przedszkolu i w szkole”. Spotkania odbędą się w dnach 17-19 maja 2021 r. o godz. 18.30 poprzez Platformę Microsoft Teams. Wieczorki mają charakter otwarty, do udziału w warsztatach szczególnie zaproszeni są studenci i wykładowcy pedagogiki, pedagogiki specjalnej, pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczyciele oraz rodzice.

Program i linki do spotkania znajdują się na stronie Instytutu Pedagogiki

Wydział Filozofii zaprasza na otwarte seminarium doktoranckie pt. The Best of Enemies: How to Engage in the Science and Religion Dialogue, które rozpocznie się 17 maja 2021 r. o godz. 15.00. Seminarium odbywa się w ramach cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures, a poprowadzi je Prof. Javier Sánchez-Cañizares (Universidad de Navarra).

Seminarium odbędzie się online bit.ly/2021_Kaminski_Seminar.

Wydział Filozofii zaprasza na Wykłady im. Stanisława Kamińskiego organizowane przez Katedrę Metodologii Nauk KUL. Tegoroczna, już dwudziesta edycja, która odbędzie się pomiędzy 17 a 21 maja 2021 r. zatytułowana jest A Singular Universe. Reflections from Physics for Philosophers of Nature. Wykłady poprowadzi Ksiądz Profesor Javier Sánchez-Cañizares z Uniwersytetu Nawarry (Hiszpania).

Z powodu pandemii COVID-19 wykłady zostaną poprowadzone poprzez platformę MS Teams. W ramach wykładów zostanie przeprowadzone otwarte seminarium.