Aktualności / Wydarzenia

Lubelskie Dni Informatyki na KUL

LDI, czyli Lubelskie Dni Informatyki to największa konferencja technologiczno-naukowa, która eksploruje, czerpie i przedstawia najbardziej zaawansowane i przyszłościowe ścieżki rozwoju branży IT. XVI edycja konferencji odbędzie się 22 kwietnia br. w budynkach Kampusu Głównego KUL przy Alejach Racławickich 14 w Lublinie.

 

START - godz. 9.00, budynek Centrum Transferu Wiedzy KUL przy Alejach Racławickich 14 w Lublinie, sala CTW-114.

 

PROGRAM

 

W organizację wydarzenia zaangażowani są studenci i absolwenci KUL działający pod szyldem Koła Naukowego Informatyków, a także mentorzy pracujący w sektorze IT. Udział w Lubelskich Dniach Informatyki stanowi dla uczestników okazję do promocji własnej marki, natomiast partnerzy oraz sponsorzy mogą podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem ze studentami.

Osoby biorące udział w LDI będą mieć możliwość uczestniczyć w wyselekcjonowanych prelekcjach i warsztatach, a także odwiedzić stoiska przygotowane przez współpracujące firmy sponsorujące LDI, gdzie w towarzyskiej atmosferze mogły prowadzić rozmowy na dowolny temat z potencjalnymi pracodawcami.

Konferencja jest bezpłatna, jedyny wymóg to rejestracja na stronie wydarzenia - https://app.evenea.pl/event/ldi2023/. Rejestracja trwa do wyczerpania wolnych miejsc.

***

Lubelskie Dni Informatyki to bezpłatna konferencja IT, którą od 2007 roku realizują Koło Naukowe Informatyków oraz Grupa KUL.NET, działająca przy Wydziale Nauk Przyrodniczych i Technicznych KUL. Od lat LDI cieszy się ogromną rozpoznawalnością wśród wydarzeń organizowanych w Lublinie. Konferencja skierowana jest do studentów, osób pracujących w branży IT, pasjonatów oraz sympatyków popularnych technologii.