Inauguracja VII Lubelskiego Festiwalu Nauki

sobota, 18 września, godz. 18.00
Sala Widowiskowa ACK „Chatka Żaka" ul. Radziszewskiego 16

Program

  • Uroczyste otwarcie Festiwalu
  • Koncert studentów Wydziału Artystycznego UMCS pt.: Dwustronnie...

Dwustronnie... to koncert muzyki rozrywkowej w wykonaniu dwóch młodych, dobrze rockujących wokalistek. Obie rozwijają swoje muzyczne fascynacje na kierunku Jazz i muzyka estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS, kształcąc się pod czujnym uchem Krystyny Prońko. Chętnie biorą również udział w wielu urozmaiconych stylistycznie projektach. Miały okazję sprawdzić się w różnorodnym repertuarze począwszy od piosenki literackiej, przez wielogłosowe brzmienia do żywiołowych aranżacji wykonywanych z towarzyszeniem 50 - osobowego składu orkiestry dętej.

Natalia Wilk

Aleksandra Dąbrowska

Oscylując między przeciwstawnymi gatunkami muzyki rozrywkowej, postanowiły odnaleźć to co jest wspólne dla ich upodobań muzycznych. Dziś spoglądając na muzykę z dwóch stron wzajemnie dopełnią brzmienie swoich głosów. Wspomagane przez mężczyzn, którzy zawsze pojawiają się gdzieś w ich pobliżu, zaprezentują się w energetycznym repertuarze z pogranicza muzyki pop/jazz/funk. Usłyszymy mało znane szerszej publiczności utwory takich wokalistek jak Anna Serafińska, Maria Sadowska, Grażyna Łobaszewska czy Kayah.

Skład zespołu:

  • Natalia Wilk - vokal, Aleksandra Dąbrowska - vokal, Łukasz Mielko - vokal, Michał Iwanek - piano, Michał Kowalczyk - bass, Grzegorz Kuligowski - drums, Tomasz Piątek - sax

Serdecznie zapraszamy!

WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona