Etap centralny XL OJF

 

W  dniach 16-18 marca 2017 r. odbędą się zawody etapu centralnego XL Olimpiady Języka Francuskiego.

 

Część pisemna odbędzie się dnia 16 marca w godzinach 15.30-18.30 w sali CTW-114 (budynek Centrum Transferu Wiedzy, wejście od ul. Łopacińskiego, piętro pierwsze).

 

Część ustna odbędzie się dnia 17 marca w Instytucie Filologii Romańskiej KUL w godzinach 9.00-16.55 w czterech komisjach w salach 346, 347, 348, 411 (Gmach Główny) na trzecim piętrze (wejście od Al. Racławickich, z holu głównego prawymi schodami na samą górę i korytarzem do końca).

 

Harmonogram zawodów ustnych – z listą uczestników, godzinami, numerami sal i komisji – można pobrać ze strony www.ojf.org.pl

Czas trwania części ustnej dla każdego z uczestników to 25 minut.

 

Dnia 18 marca o godz. 10.30 rozpocznie się uroczystość finałowa XL OJF, podczas której zostaną ogłoszone wyniki i będzie podana lista laureatów i finalistów. Uroczystość odbędzie się w Auli CTW-408 (budynek Centrum Transferu Wiedzy, wejście od ul. Łopacińskiego, piętro czwarte).

 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat etapu centralnego XL OJF można znaleźć na stronie www.ojf.org.pl

 

 

Etap okręgowy XL OJF

 

W dniu 13 stycznia 2017 r. (piątek) w Instytucie Filologii Romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (Campus główny przy Alejach Racławickich 14) odbędzie się etap okręgowy XL Olimpiady Języka Francuskiego.

 

Część pisemna odbywać się będzie w godz. 11.00-14.00 i będzie mieć miejsce w sali 114 CTW (I piętro) w budynku Centrum Transferu Wiedzy (wejście od ul. Łopacińskiego, budynek prostopadły do ul. Łopacińskiego).

 

Część ustna rozpocznie się o godz. 14.30 i odbywać się będzie w Gmachu Głównym KUL w Instytucie Filologii Romańskiej w salach 345 oraz 411 (III piętro).

 

Przypominamy o obowiązku wypełnienia przez Uczestników OJF oświadczeń dot. przetwarzania danych osobowych (załącznik_OJF) i dostarczenia ich w dniu zawodów do organizatorów etapu okręgowego.

 

Komitet Okręgowy OJF

 

Od 2009 roku, przy Instytucie Filologii Romańskiej KUL działa Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego. Do głównych zadań Komitetu należy nadzorowanie przebiegu szkolnego etapu Olimpiady oraz organizacja etapu regionalnego.

 

W skład KO wchodzą:

 

mgr Richard Sorbet, Przewodniczący KO

dr hab. Magdalena Sowa, Sekretarz KO

dr Marlena Deckert

mgr Dorota Nowiszewska-Machoń

mgr Irmina Tomankiewicz-Kozaczyńska

 

Kontakt: dr hab. Magdalena Sowa:  kolublin@gmail.com

 

 

Zapraszamy na stronę Olimpiady Języka Francuskiego :  http://www.ojf.org.pl/  

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017, godz. 22:32 - Edyta Kociubińska