Strona główna | Ogłoszenia | Aktualności | Oferty współpracy | Przetargi
 
 
 
Zarządzanie projektami społecznymi
szkolenia służb zatrudnienia

Aktualności


2008-04-30

Szanowni Państwo,

Kończąc realizację projektu "Zarządzanie projektami społecznymi - szkolenia służb zatrudnienia" dziękujemy Państwu za współpracę oraz uwagi, także te krytyczne, dotyczące realizacji przedsięwzięcia.
Życzymy Państwu, aby inspiracje z czasu studiów przełożyły się na wymierne rezultaty w pracy zawodowej.


Z poważaniem,
Pracownicy projektu


2008-03-18

Szanowni Państwo,

W imieniu zespołu projektu "Zarządzanie projektami społecznymi - szkolenia służb zatrudnienia" zapraszam Państwa do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu. Konferencja, która odbędzie się w dniach 28-29 marca br. w Kraśniku-Janowie Lubelskim, połączona została z rozdaniem dyplomów i uroczystym zakończeniem studiów. Mamy nadzieję, że spotkanie posłuży wymianie doświadczeń i promocji dobrych praktyk oraz zacieśnianiu sieci współpracy pomiędzy uczestnikami reprezentującymi różne instytucje rynku pracy. Dla osób, które podczas konferencji chciałyby skorzystac z noclegu zarezerwowaliśmy wstępnie pokoje w OŚRODKU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ LASY JANOWSKIE.

Aby potwierdzic rezerwację, pilnie proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy podany w zaproszeniu. Więcej o Ośrodku na stronie: http://www.lublin.lasy.gov.pl/strony/1/i/7033.php

Udział w konferencji, materiały konferencyjne, noclegi oraz wyżywienie są finansowane z budżetu projektu.

W załączniku zamieszczam szczegółowy program konferencji

Program.doc.

Z poważaniem,
Małgorzata Janczarek


2007-11-29

Nowe biuro projektu

Uprzejmie informujemy, że od 1 listopada 2007 r. funkcjonuje drugie biuro projektu pokój CN-227 w budynku Colegium Norwidianum, Al. Racławickie 14 w Lublinie. Kontakt telefoniczny pod numerem: 66 99 60 511 oraz 081/ 445 3986.


2007-10-23

Dot. dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Państwo,

Odpowiadając na pytania dotyczące możliwości odebrania dyplomów przez kolegę/koleżankę ze studiów, uprzejmie informuję, że jest możliwość wydania dokumentu innej osobie tylko na podstawie notarialnego upoważnienia, ponieważ dyplom ukończenia studiów jest dokumentem urzędowym.
Dyplomy osób, które nie będą obecne na spotkaniu zostaną wysłane pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Z poważaniem,
Iza Sobczyszczak


2007-08-31

Szanowni Państwo,

Kolejne grupy studiów podyplomowych z Zarządzania projektami społecznymi w niedługim czasie zakończą udział w projekcie. W związku z tym przypominamy, że warunkiem otrzymania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych jest uzyskanie zaliczeń z wszystkich przedmiotów objętych programem studiów, przy obecnosci na co najmniej 80% z 320 godzin zajęć.

Z poważaniem,
Iza Sobczyszczak


Do Uczestników Studiów Podyplomowych korzystających z zakwaterowania na czas zjazdów,

Szanowni Państwo,

W przypadku zmian dotyczących dokonanej przez Państwa rezerwacji, prosimy o zgłoszenie faktu do biura projektu najpóźniej do środy poprzedzającej zajęcia do godz. 12.00,zpsefs@kul.lublin.pl. W wyjątkowej sytuacji zapotrzebowania na nocleg w terminie późniejszym prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z Biurem Projekltu. Natomiast w przypadku anulowania noclegu prosimy o bezpośredni kontakt z Hotelem Mercure Unia pod numerem telefonu: 081/5332061.
telefonicznie pod numerem telefonu 081/4453995 lub 081/4453996, bądź e-mailowo na adres:

Z poważaniem,
Anna Szwed
koordynator organizacyjny projektu


2007-01-24

Wszystkich zainteresowanych problematyką projektów unijnych zachęcamy do odwiedzenia forum internetowego.