Wejdź w konwencję

 

Instytut Filologii Polskiej KUL wraz z warszawską Fundacją Szkoła z Klasą, Instytutem Badań Literackich oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego uczestniczy w projekcie „Wejdź w konwencję”, który został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych 2017.


„Wejdź w konwencję” to ogólnopolska kampania edukacyjna, prowadzona w mediach społecznościowych (Facebook, Snapchat), adresowana przede wszystkim do młodych ludzi w wieku 12-18 lat. Celem projektu jest kreatywna zabawa konwencjami literackimi i słowem pisanym.

 

 

Nowy kierunek


HUMANISTYKA CYFROWA

 

kod-qr-fot-materialy-prasowe-10864_l

 

Kierunek odpowiada na potrzeby nowoczesnego rynku pracy, kształcąc zarówno w zakresie kompetencji humanistycznych jak i zaawansowanej znajomości programów cyfrowych, wykorzystywanych m.in. w pracy redaktora czy polonisty. Absolwent kierunku to – w założeniu – humanista przygotowany do funkcjonowania w świecie cyfrowym, który poza umiejętnościami technicznymi świetnie rozpoznaje psychologiczne potrzeby komunikacji społecznej, potrafi pracować w zespole, zna prawo internetu i mediów. Nowy humanista ma sprawnie operować narzędziami wiedzy teoretycznej oraz praktycznej (cyfrowej).

 

 

 

 

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku

 

 

facebook

 

 

 

 

oraz pod linkiem

rekrutacja.jpg12

 

 

 

 

 

Autor: Agata Poręba
Ostatnia aktualizacja: 22.11.2018, godz. 11:06 - Magdalena Żmudziak