Futsaliści Politechniki Lubelskiej okazali się zespołem minimalnie lepszym od naszego. Po emocjonującym pojedynku mogli cieszyć się ze zwycięstwa w meczu inaugurującym ich zmagania w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.

 

Piątkowy pojedynek pomiędzy futsalistami Politechniki Lubelskiej i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego dostarczył wielu emocji i mógł podobać się kibicom. W pierwszej części meczu po bardzo efektownych trafieniach z lepszego rozstrzygnięcia mogli cieszyć się gospodarze, gdyż na tablicy wyników widniało 3:2. W drugiej połowie zespoły nie spuszczały z tonu. Każda z nich pokusiła się o dwa gole. W efekcie końcowym minimalne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Politechniki. Postawa naszej drużyny napawa jednak optymizmem w kontekście kolejnych pojedynków.

 

W najbliższym spotkaniu nasz team zmierzy się z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową z Chełma. Konfrontacja zaplanowana jest na niedzielę 2 grudnia na godzinę 10.30. Mecz zostanie rozegrany na obiektach Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej.

 

PL - KUL 5:4 (3:2)

 

Bramki: Banach, Żak (2), Sekrecki (2) - Woleń, Joniec, Chariasz, Ściobior

 

Skład naszej drużyny: Pulik, Ścibor, Wróblewski, Kister, Piskorz, Chariasz, Joniec, Hofman, Woleń, Kiliański, Prześniak, Turski

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012, godz. 00:21 - Renata Respondek