Siatkarki AZS KUL we wtorkowy wieczór pokazały przysłowiowe "jaja". W konfrontacji z przeciwniczkami z Uniwersytetu Przyrodniczego nasza drużyna spisała się wyśmienicie i odniosła efektowne zwycięstwo.

 

Wystartowała faza eliminacyjna Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w siatkówce kobiet. Nasze siatkarki rywalizację rozpoczęły od starcia z Uniwersytetem Przyrodniczym. Przy głośnym dopingu kibiców drużyny rozegrały naprawdę emocjonujące widowisko. Żadna ze stron nie odpuszczała i nie składała broni do samego końca.

 

W pierwszej odsłonie nasza ekipa wykorzystała wcześniej wypracowaną kilkupunktową przewagę.  W drugiej części meczu wynik rozstrzygał się dopiero po walce na przewagi. I tym razem nasz team zachował więcej zimnej krwi, co pozwoliło po godzinie gry cieszyć się z końcowego sukcesu.

 

Oby kolejne mecze naszej drużyny układały się równie korzystnie. Kolejnym przeciwnikiem naszej ekipy będzie Uniwersytet Medyczny. Pojedynek zaplanowano na 12 grudnia na godzinę 18.30. Zostanie rozegrany na wyjeździe. Zapraszamy do dopingowania naszych dziewczyn również na trudnym terenie przeciwnika!

 

KUL – UP 2:0 (25:21, 26:24)

 
Skład naszej drużyny: Więcek, Nowocień, Więcek, Król, Kamieniecka, Kozak, Kęczkowska, Dobrzyńska, Szymaszek, Drabik
 
Renata Respondek
 
Więcej [+]
Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012, godz. 00:32 - Maciej Szafranek