To był niesamowity mecz! Futsalistki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wybiły przeciwniczkom rywalizację z głowy. Nasza drużyna spisywała się wyśmieniecie i odniosła bardzo pewne zwycięstwo.

 

Nasze futsalistki wyśmienicie rozpoczęły sezon i zmagania w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. Piłkarki Uniwersytetu Medycznego nie miały absolutnie nic do powiedzenia w środowym pojedynku. Od samego początku na boisku karty rozdawała tylko jedna drużyna. Zawodniczki KUL do przerwy prowadziły 3:0. W drugiej części spotkania nasze dziewczyny grały z jeszcze większym luzem, rozstrzelały się i ostatecznie zwyciężyły aż 8:1.

 

Agnieszka Gernand była najskuteczniejszą piłkarską w akcjach ofensywnych. Futsalistka KUL strzeliła trzy bramki. Dwa trafienia zanotowała Monika Dęga.

 

Następny sprawdzian naszej drużyny zaplanowano na sobotę 1 grudnia. O 9.00 rano w hali Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Chodźki, KUL zmierzy się z Politechniką Lubelską.

 

 

KUL - UM 8:1 (3:0)

 

Bramki: Kobylecka, Dęga (2), Gernand (3), Zielińska, Czapka - Pudlik

 

Skład naszej drużyny: Kobylecka, Pogórska, Dęga, Gernand, Wieczorek, Żołnierz, Targońska, Zielińska, Samoń, Suchorowska, Czapka

 

Renata Respondek

 

Więcej [+]

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012, godz. 00:28 - Maciej Szafranek