W poniedziałkowy wieczór nasza drużyna przed własną publicznością mierzyła się z Politechniką Lubelską. Mimo ambitnej walki w drugiej części spotkania lepsi okazali się przeciwnicy.

 

Pojedynek z Politechniką Lubelską rozpoczął się bardzo źle dla naszej drużyny. W pierwszej połowie znacznie pewniejsi i skuteczniejsi na boisku byli koszykarze ekipy przyjezdnej. Efektem tego był wynik na tablicy świetlnej 27:41. Po zmianie stron boiska nasz team obudził się. Jak się później okazało było już niestety za późno. Po bardzo wyrównanej trzeciej kwarcie drużyna KUL zwyciężyła wysoko w czwartej, jednak okazało się to za mało, by dogonić i pokonać "inżynierów".

 

Drążyk i Serwoński zasługują na szczególną uwagę po poniedziałkowej konfrontacji. Każdy z nich zdobył po 16 punktów i walczył do ostatniej kropli potu na boisku.

 

KUL - PL 72:79 (13:18, 14:23, 19:20, 26:18)

 

Skład naszej drużyny: Serwoński, Paździor, Wąsik, Hunkiewicz, Szewczyk, Jimenes, Dębicki, Szwedo, Drążyk, Kupis

 

Ekipa KUL ponownie wybiegnie na boisko, by sprawdzić swoje możliwości w poniedziałek, 17 grudnia. Wówczas w naszej hali stawią się zawodnicy Uniwersytetu Przyrodniczego. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20.30. Zapraszamy do kibicowania!

 

Renata Respondek

 

Więcej [+]

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012, godz. 00:34 - Maciej Szafranek