Siatkarki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego dwukrotnie rozprawiły się z rywalkami z Uniwersytetem Medycznym i zakończyły rozgrywki w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego na trzecim miejscu.

 

W spotkaniu przed własną publicznością, siatkarki KUL pokazały klasę. Postawiły przeciwnikczom z Uniwersytetu Medycznego bardzo twarde warunki. W końcówkach zachowały zimną krew i ostatecznie zwyciężyły w trzech setach.

 

KUL - UM 3:0 (26:24, 25:21, 26:24)

 

W meczu na terenie przeciwniczek było już znacznie trudniej. Nasz team nie tracił jednak woli walki i zachował mnóstwo energi. Doprowadził do rozgrywki tie breakowej, z której wyszedł zwycięsko, pozwalając rywalkom na ugranie zaledwie ośmiu "oczek".

 

UM - KUL 2:3 (19:25, 25:20, 17:25, 25:21, 8:15)

 

Skład naszej drużyny: Wiącek, Nowocień, Więcek, Król, Kęczowska, Boguszewska, Kowalczyk, Skubis, Dobrzyńska, Janicka, Szkutnik, Drabik

 

Za sprawą dwukrotnego rozprawienia się z UM, nasza drużyna zakończyła tegoroczne zmagania w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego na bardzo dobrym, trzecim miejscu. Wszystkim naszym siatkarkom bardzo dziękujemy za walkę i gratulujemy brązu!

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013, godz. 16:52 - Renata Respondek