W poniedziałkowe popołudnie nasze szczypiornistki rozpoczęły zmagania w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. W barażu o wejście do zasadniczej części turnieju, nasza drużyna zmaga się z Uniwersytetem Przyrodniczym.

 

Hala przy ulicy Konstantynów okazała się bardzo przyjazna dla naszych szczypiornistek, które niesione dopingiem wiernych kibiców z przytupem rozpoczęły swój udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.

 

W pierwszej połowie nasza drużyna zaprezentowała bardzo skuteczną grę, zdobywając trzy bramki więcej niż rywalki. W drugiej części meczu przeciwniczki rzuciły się do odrabiania strat. Dystans udało im się zniwelować do dwóch trafień, jednak na nic więcej nie było ich stać.

 

KUL - UP 10:8 (5:2)

 

Skład naszej drużyny: Snoch, Piasecka, Więcek, Cichocka, Marek, Marcinkowska, Pieńkosz, Makaroyj, Kimel, Wrzesień, Kołowska

 

Pojedynek rewanżowy zostanie rozegrany w hali UP przy ulicy Głębokiej, w najbliższy czwartek o godzinie 17.00. Pokażmy naszym dziewczynom wsparcie i dopingujmy ich boiskowe poczynania!

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013, godz. 23:41 - Renata Respondek