Część pisemna rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do godz. 14.00. Zawody pisemne będą mieć miejsce w sali 042 w Gmachu Głównym KUL (z holu głównego należy zejść prawymi schodami jedno piętro; sala znajduje się w głębi zaraz po prawej stronie schodów). Na uczestników zawodów okręgowych od godz. 10.00 w holu głównym KUL będą czekali studenci z Instytutu Filologii Romańskiej KUL, którzy wskażą drogę do sali. 

 

Ze względu na dużą liczbę uczestników spoza Lublina, część ustna rozpocznie się ok. godz. 14.30 i odbywać się będzie równolegle w dwóch komisjach. 

Komisja nr 1 obradować będzie w sali 345, natomiast Komisja nr 2 w sali 350. Obydwie sale znajdują się przy Instytucie Filologii Romańskiej KUL na III piętrze Gmachu Głównego (z holu głównego prawymi schodami wejść na samą góry i korytarzem do końca). 

 

Część ustna będzie miała miejsce wyłącznie w piątek 10.01.br.

W pierwszej kolejności do części ustnej przystąpią uczniowie zamiejscowi z Białegostoku, Suwałk, Chełma i Puław. Po nich, odpowiadać będą uczniowie z Lublina. Kolejność uczniów przystępujących do części ustnej zostanie podana do wiadomości po części pisemnej. 

 

Dla uczestników etapu okręgowego przewidziano drobny poczęstunek w przerwie między częścią pisemną a ustną. 

 

Wszystkim uczestnikom przypominamy o konieczności złożenia oświadczeń dotyczących zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Do zobaczenia!!!

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panią Dyrektor IFR KUL, dr hab. Magdaleną Sową.

Akademicka Kronika Filmowa, 8 I 2014

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014, godz. 20:05 - Edyta Kociubińska