Serdeczne gratulacje dla Eweliny Gębały, Justyna Michalskiej, Anny Malickiej, Joanny Felczyńskiej i Anety Stępień uczestników  polskiej rundy krajowej konkursu The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition 2013, która odbyła się 2 marca 2013 r. w kancelarii Weil, Gotshal & Manges w Warszawie. Gratulujemy świetnych wystąpień i wygranych procesów!

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęłyście! Z  rewelacyjnych postępów i całej ciężkiej kilkumiesięcznej pracy, jaką włożyłyście w ten konkurs! Liczymy na kolejne wielkie sukcesy w przyszłym roku:) Dziękujemy!

 

                                           Wasi Trenerzy


 

Serdeczne gratulacje dla Ireny Kozak, Izabeli Maciąg, Kamila Majewskiego i Tomasza Kobyleckiego, Finalistów polskiej rundy krajowej konkursu The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition 2012, która odbyła się 11 lutego 2012 r. w kancelarii Weil, Gotshal & Manges w Warszawie. Drużyna KUL zdobyła również nagrodę za przygotowanie najlepszego pisma procesowego (The Best Memorial Award) spośród wszystkich drużyn biorących udział w Konkursie w Polsce.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliście! Z zaangażowania, rewelacyjnych postępów i całej ciężkiej kilkumiesięcznej pracy, jaką włożyliście w ten konkurs pomimo wszystkich zajęć, zaliczeń i egzaminów! Praca z Wami to wielka przyjemność! 
                                                            Wasi Trenerzy 

Autor: Marzena Rzeszót
Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013, godz. 12:47 - Marta Ordon