Dla młodych z Kościołów prześladowanych odrobina Światowych Dni Młodzieży.
MY Polacy bez większego problemu możemy pojechać w lipcu br. do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Niestety, żyją na świecie młodzi, którzy mimo chęci nie dołączą do nas. I nie chodzi tutaj o problemy finansowe. Oni codziennie WALCZĄ o swoje życie – chrześcijańskie życie i jedynie marzą o ŚDM. Tak wielu młodych chrześcijan doświadcza okrutnych prześladowań tylko dlatego, że wierzą w Jezusa Chrystusa. Jak możemy im pomóc? Jak dotrzeć do nich i powiedzieć, że JESTEŚCIE z nami?
MY MŁODZI z naszego duszpasterstwa akademickiego BASZTA KUL w Stalowej Woli chcemy dać naszym rówieśnikom odrobinę ŚDM-u. Dlatego rozpoczynamy akcję gromadzenia oryginalnych koszulek z logo ŚDM Kraków 2016, które następnie prześlemy jako pamiątkę ale i duchową łączność właśnie z tymi naszymi braćmi i siostrami. Koszt jednej koszulki: tylko 25 zł.
Jeżeli chcesz wesprzeć nasze dzieło, to skontaktuj się z nami w parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli lub odszukaj Alicję w akademiku nr 1 pokój 238 w Stalowej Woli lub napisz do nas wiadomość na fb albo mail: kancelaria@parafiaakademicka.pl.
Możesz ufundować wiele koszulek, a możesz tylko jedną. SAM decydujesz!
A może razem z przyjaciółmi wspólnie zrzucicie się na koszulkę: 25 osób po 1 zł = 1 koszulka.
Na bieżąco będziemy informować WAS o postępach w naszej AKCJI. Wierzymy, że się NAM uda.
Liczba zebranych koszulek: nieograniczona.

 

2016_02_23B_koszulki_ILUSTRACJA

Autor: Rafał Podleśny
Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016, godz. 23:49 - Rafał Podleśny