ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W TYGODNIU ORIENTACYJNYM

Drodzy Studenci, serdecznie witamy Was na naszym Uniwersytecie i zapraszamy do udziału w Tygodniu Orientacyjnym w ramach projektu Otwarta Integracja

 

Więcej

 


 

 

Szkoła Letnia

 

W dniach 4-10 lipca 2016 r. w ramach projektu "Open Integration" zorganizowana została szkoła letnia dla cudzoziemców „Protection of Migrants' Rights".

 

Więcej

 


 

Zaproszenie na Szkołę Letnią (4-10 lipca)

 

Unikalna oferta: Summer School – Protection of Migrants’ Rights. Zapraszamy do udziału w szkole letniej w formie wolnych słuchaczy! 

 

Więcej

 


 

Rekrutacja do Szkoły Letniej

 

W dniach 4-10 lipca 2016 r. zostanie zorganizowana w Lublinie pierwsza edycja Szkoły Letniej „Summer School - Protection of Migrants Rights”. Adresatami są studenci cudzoziemcy, którzy chcieliby się stać liderami w swoich lokalnych środowiskach migranckich. Program finansowania przewiduje ograniczoną liczbę uczestników szkoły letniej - 20 osób. 

 

Więcej

 


 

 Ogłoszenie

 

Drodzy Studenci,
W związku z rozpoczęciem realizacji projektu OTWARTA INTEGRACJA adresowanego do studentów zagranicznych (obywateli państw trzecich), finansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji ogłaszamy nabór na wolontariusza do pracy przy projekcie.
Zachęcamy do włączenia się w realizację naszego projektu!

 

Więcej

Autor: Anna Kowalczyk
Ostatnia aktualizacja: 01.10.2016, godz. 23:55 - Anna Kowalczyk