Drodzy Studenci!

 

W związku z realizacją przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II projektu „OTWARTA INTEGRACJA”, finansowanego ze środków Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, adresowanego do studentów zagranicznych (obywateli państw nie należących do Unii Europejskiej), ogłaszamy nabór wolontariuszy do pracy w projekcie. Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy w międzynarodowej atmosferze zgłoś się do nas!

 

Do podstawowych zadań wolontariusza należeć będzie: pomoc przy opiece nad pomieszczeniem integracyjnym dla studentów polskich i zagranicznych tzw. Common Room (w Gmachu Głównym KUL), organizacja zajęć aktywizujących w Common Room, udział w spotkaniach ze studentami zagranicznymi chcącymi uczestniczyć w projekcie, świadczenie pomocy i informacji dot. realizacji studiów dla studentów cudzoziemców na zasadach tzw. guardian angels, pomoc przy organizacji wydarzeń projektowych, a także realizacja zadań zleconych przez Lidera wolontariuszy projektu i Kierownika projektu.

 

Wymagania:
- status studenta KUL,

- znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

- dyspozycyjność, tzn. możliwość zapewnienia opieki nad Common Room minimum raz w tygodniu w godzinach od 15:30 do 19:30 (dotyczy tylko osób, które deklarują chęć opieki nad Common Room),

- zaangażowanie i odpowiedzialność,

- umiejętność organizacji zajęć aktywizujących,

- mile widziane doświadczenie w pracy z cudzoziemcami,

- mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.

 

Oferujemy:
Możliwość pracy w międzynarodowej atmosferze, umowę wolontariacką z KUL oraz możliwość zaliczenia wolontariatu jako praktyki studenckiej pod warunkiem porozumienia z opiekunem praktyk na danym kierunku.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie krótkiego listu motywacyjnego wskazującego chęć pracy jako wolontariusz bez wynagrodzenia oraz swojego CV na adres: emilwojtaluk@kul.lublin.pl w terminie do 12 grudnia 2016 r.

 

ogloszenie_-_nabor_wolontariuszy

Autor: Emil Wojtaluk
Ostatnia aktualizacja: 01.12.2016, godz. 14:37 - Emil Wojtaluk