Członkowie Sekcji Psychologii Klinicznej KNSP KUL zapraszają na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową „Etyka w życiu zawodowym człowieka”!

Termin konferencji: 20 maja 2017r. (sobota)

 

Przedłużenie terminu zgłoszeń!!!


Termin nadsyłania abstraktów (250 słów): 7 maja 2017 r.
e-mail: konferencja.etyka.kul@gmail.com

 

 Konferencja będzie odbywała się w formie wykładów i sesji plakatowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Pragniemy pochylić się nad zagadnieniami etyki zawodowej nie tylko psychologów, ale także przedstawicieli innych zawodów. Wszędzie tam, gdzie nauka ściera się z dylematami, obecny jest człowiek, który w jakiś sposób reaguje na wymagania środowiska i konfrontuje je z wewnętrznymi standardami przyswojonymi w trakcie studiów wybranej dziedziny. Niezależnie od tego gdzie pracujemy, obowiązują nas jakieś zasady, które (jeśli nie są przestrzegane) stanowią wyzwanie dla rzetelności naszej pracy.
Serdecznie zapraszamy studentów zarówno zawodów zaufania publicznego, jak i innych kierunków do udziału czynnego w konferencji. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie okazją do poznania specyfiki pracy w różnych zawodach i okazją do dyskusji.

 

Pierwsza edycja konferencji "Etyka w życiu zawodowym człowieka" została zorganizowana w 2015r. z inicjatywy członków Sekcji Psychologii Klinicznej, której koordynatorem była wówczas Paulina Szach. W 2016 roku przeprowadzono kolejną edycję konferencji.

 

Tematyka etyki w życiu zawodowym każdego człowieka nadal pobudza do refleksji i inspiruje do zadawania pytań, dlatego zapraszamy na kolejną odsłonę przeglądu ważnych i interesujących kwestii w tej dziedzinie. Więcej informacji o konferencji już niebawem. Zapraszamy!

Autor: Magdalena Pietnoczko
Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017, godz. 22:56 - Magdalena Pietnoczko