Badanie przeprowadzone przez największy portal rekrutacyjny na świecie, pokazuje, że pierwsze 6 sekund decyduje, czy Twoje CV zostanie odrzucone. Tyle przeciętnie masz czasu, żeby przekonać rekrutera, aby zapoznał się dokładnie z Twoim Życiorysem.

 

Jak napisać CV, żeby zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną? Odpowiedź znajdziesz w Biurze Karier KUL. Przygotuj w domu swoje dokumenty aplikacyjne na stanowisko, o które się ubiegasz lub stwórz swój pierwszy życiorys i przynieś wydrukowany dokument na spotkanie do Biura Karier. Doradca zawodowy pomoże uporządkować dotychczasowe doświadczenie oraz osiągnięcia, ale co ważniejsze wyeliminować nieatrakcyjne informacje i podpowie jak ubrać w słowa to, co chcesz zaproponować przyszłemu pracodawcy.

 

Warto przed spotkaniem prześledzić artykuł dotyczący nowych standardów tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz pobrać bezpłatny przewodnik "24 błędy w CV przez które nie dostaniesz pracy".

 

Konsultacja jest bezpłatna.


 

Popracuj nad swoim życiorysem podczas darmowych konsultacji w Biurze Karier.

 

 

UWAGA! NA DORADZTWO ZGŁOSISZ SIĘ WYŁĄCZNIE PRZEZ PORTAL KARIERY!

 

1 | Zaloguj się do Portalu Kariera: https://portalkariery.kul.pl/pl

2 | W Portalu Kariery* w menu bocznym przejdź do Doradztwo zawodowe. Dostępny jest tam kalendarz spotkań doradczych.

3 | Aby się zapisać na doradztwo wybierz typ spotkania (pojedyncza konsultacja). Po tym prezentowany jest kalendarz spotkań doradczych, należy wybrać jeden z dostępnych dni, a następnie godzinę. Po zaaplikowaniu otrzymasz komunikat „Twoja aplikacja została wysłana”.

 

* Koniecznie uzupełnij w swoim profilu klienta dane dotyczące kierunek studiów. Ułatwi nam to przypisanie spotkania do właściwego doradcy zawodowego.

 

 

 

 

P.S. Nie zapomnij polubić i polecić nas na Facebooku :)


 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020, godz. 10:48 - Marta Szymańska-Jarosz