Badanie przeprowadzone przez największy portal rekrutacyjny na świecie, pokazuje, że pierwsze 6 sekund decyduje, czy Twoje CV zostanie odrzucone. Tyle przeciętnie masz czasu, żeby przekonać rekrutera, aby zapoznał się dokładnie z Twoim Życiorysem.

 

Jak napisać CV, żeby zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną? Odpowiedź znajdziesz w Biurze Karier KUL. Przygotuj w domu swoje dokumenty aplikacyjne na stanowisko, o które się ubiegasz lub stwórz swój pierwszy życiorys i przynieś wydrukowany dokument na spotkanie do Biura Karier. Doradca zawodowy pomoże uporządkować dotychczasowe doświadczenie oraz osiągnięcia, ale co ważniejsze wyeliminować nieatrakcyjne informacje i podpowie jak ubrać w słowa to, co chcesz zaproponować przyszłemu pracodawcy.

 

Warto przed spotkaniem prześledzić artykuł dotyczący nowych standardów tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz pobrać bezpłatny przewodnik "24 błędy w CV przez które nie dostaniesz pracy".

 

Konsultacja jest bezpłatna.


 

Popracuj nad swoim życiorysem podczas darmowych konsultacji w Biurze Karier.

 

 

Zapisz się na konsultację za pośrednictwem Portalu Kariery.

  Po zalogowaniu w module doradztwa zawodowego dostępny jest kalendarz spotkań doradczych.  Należy wybrać typ spotkania - pojedynczą konsultację, a następnie jeden z dostępnych dni, w których organizowane jest spotkanie i określić godzinę spotkania.

 

 

 

 

P.S. Nie zapomnij polubić i polecić nas na Facebooku :)


 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019, godz. 11:58 - Marta Szymańska-Jarosz