Mieszkasz, pracujesz czy studiujesz w Lublinie lub masz taki zamiar?  Mamy dla Ciebie specjalną ofertę darmowych kursów i szkoleń.  Zajęcia realizowane w ramach projektu „Otwarta Integracja” otwarte są dla cudzoziemców nieposiadających obywatelstwa żadnego z krajów Unii Europejskiej należących do jednej z poniższych grup:

- studenci szkół wyższych w Lublinie i uczestnicy kursów przygotowawczych na studia;

- uczniowie i słuchacze szkół: podstawowych, gimnazjów, średnich, policealnych, pomaturalnych i artystycznych;

- osoby pracujące oraz członkowie ich rodzin;

- osoby poszukujące pracy oraz członkowie ich rodzin;

- liderzy środowisk migranckich.

Uczestnicy w ramach projektu korzystają z możliwości m.in. poznawania polskiej historii i kultury, nauki języka polskiego, udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, integracji ze studentami polskimi i zagranicznymi. Udział w projekcie jest bezpłatny!


Szczególnie polecamy!

 

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym, rozpoczynające się w wakacje dla osób pracujących, poszukujących pracy oraz członków ich rodzin. Zapraszamy również rodziców z dziećmi!

Trwa również rekrutacja na kursy języka polskiego na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2017 r. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

II EDYCJA ORIENTATION WEEK zaplanowana jest w dniach 25-29 września 2017 r. Jest to tzw. tydzień orientacyjny  wprowadzający w życie uniwersyteckie, otwarty dla wszystkich nowo-przybyłych studentów zagranicznych Lublina. W ciągu 5 dni zostaną zorganizowane spotkania związane ze zwiedzaniem uniwersytetu, warsztaty integracyjne z udziałem polskich studentów, zwiedzanie Lublina, wizyty studyjne w instytucjach zajmujących się sprawami cudzoziemców. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

SZKOLENIA Z KOMPETENCJI POTRZEBNYCH NA RYNKU PRACY

Tematyka zajęć obejmuje: identyfikację potencjału zawodowego, autoprezentację i symulację rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny), kreatywność i budowanie wizerunku, zarządzanie czasem. Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały dydaktyczne. Druga edycja szkoleń rusza w październiku 2017 r.


 

SZKOLENIA INTEGRACYJNO-KULTUROWE czyli cykl spotkań i warsztatów przybliżających kulturę i historię Polski. W ramach szkoleń zorganizowane zostaną wycieczki m.in. do Kazimierza Dolnego. Druga edycja rusza już w październiku 2017 r.  

 

 

 

 

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM PROJEKTU:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin

Gmach Główny, pokój 100, w godz. 8:00-15:30

e-mail: oi@kul.pl

Tel. +48 81 445-41-66, +48 81 445-39-85

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są TUTAJ

Autor: Emil Wojtaluk
Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017, godz. 09:50 - Emil Wojtaluk