Kończysz w tym semestrze studia? Czy już wiesz, gdzie i jak skutecznie szukać pracy, a może myślisz o swoim biznesie lub zastanawiasz się nad kontynuowaniem nauki?

 

Zgłoś się do bezpłatnego projektu „Cool Careers”, w którym:

odkryjesz swoje mocne strony, talenty, kompetencje
 zdobędziesz nowe umiejętności 
dowiesz się jak zdobyć cenione na rynku pracy doświadczenie
udział w nim z pewnością będzie bardzo dobrze postrzegany przy poszukiwaniu pracy!

 

📣 Czeka ostatnie 18 miejsc w ścieżce „Działalność gospodarcza” projektu "Cool Careers", w którym dotychczas wzięło udział 382 osoby! Projekt zajmie Ci niecałe 6 dni i skierowany jest wyłącznie doniepracujących studentów KUL kończących studia (ostatni rok studiów I lub II stopnia albo studiów jednolitych magisterskich)!  Uwaga: udział w stażach unijnych i innych projektach nie koliduje z możliwością dołaczenia do projektu "Cool Careers".

 

Zgłoś się dziś, a udział w projekcie rozpoczniesz w drugim semestrze!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://kariera.kul.pl/index.php/979396?lang=pl

 


 

Harmonogram projektu (ostatnia grupa w ścieżce "Działalność gospodarcza")

 

1 | Najpierw weźmiesz udział w indywidualnym doradztwie zawodowym. Otrzymasz bezpłatnie testy kompetencji w formie onlinie, robisz je w domu na komputerze, a na podstawie wyników testów doradca zawodowym definiuje Twoje mocne strony, talenty, kompetencje.

Czas trwania = 2 godziny spotkania z doradcą zawodowym na początku marca, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem Twojego planu

 

2 | Weźmiesz udział w cyklu warsztatów rozwijających kompetencje miękkie potrzebne na rynku pracy. Zdobędziesz kompetencje przedsiębiorcze i sieć kontaktów.

Czas trwania = 4 dni warsztatów po 3,5 h w II semestrze (25-28.03.2019 od 9:00 do 12:30) 

 

3 | Na zakończenie spotkasz się z doradcą ds. przedsiębiorczości na indywidualnym doradztwie biznesowym. 

Czas trwania = 2 spotkania po 1,5 godziny (spotkania w II semestrze, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem Twojego planu)

 

Po projekcie otrzymujesz certyfikat udziału w warszatach i zaświadczenie o udziale w projekcie "Cool Careers" oraz raporty z wynikami testów kompetencji.

 

Więcej o projekcie: www.kul.pl/coolcareers 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019, godz. 21:39 - Marta Szymańska-Jarosz