Zaczynamy cykl spotkań z przedstawicielami różnych profesji, które pozwolą na weryfikację wiedzy i wyobrażeń dotyczących pracy na określonym stanowisku. Oddajemy głos praktykom, którzy opowiedzą o swoim zawodzie „od kuchni”. 

 


 Zapraszamy 6 listopada 2019 r. (środa) o godzinie 12:00 do sali 114 CTW na spotkanie z przedstawicielami firmy Randstad, wiodącej firmy rekrutacyjnej w Polsce i na świecie.

 

Ekspertki opowiedzą o pracy rekrutera, m. in. jak zacząć pracę w rekrutacji, kompetencjach, umiejętnościach wymaganych od pracownika. W trakcie spotkania zostaną również podjęte następujące kwestie:

  • praca w międzynarodowej agencji pracy
  • jak wygląda rekrutacja na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla, z jakich narzędzi korzystamy - gdzie szukamy kandydatów
  • przepis na udana rozmowę z kandydatem

Będzie również czas na pytania.

 

Na spotkaniu dowiecie się również o możliwości aplikowania na płatny, półroczny staż, po którym macie szansę zostać z firmą na stałe oraz możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas praktyk studenckich!

 

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą w HR, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat drugiego stopnia studiów Wydziału Nauk Społecznych.

Termin spotkania: 6.11.2019 (środa) | godzina 12:00-13:30

Miejsce spotkania: KUL | Centrum Transferu Wiedzy | aula 114

 

 

Uwaga: OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Chcesz wziąć udział w spotkaniu - wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy pod linkiem:

 

https://kariera.kul.pl/index.php/74882?lang=pl

 

 


 

Spotkanie poprowadzi:

Kinga Rogala Gutowska

Randstad Professionals Branch Manager Lublin/Rzeszów

Absolwentka KUL i UW. Posiada 10 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i rekrutacji. Od ponad pięciu lat z sukcesem rozwija lubelski rynek rekrutacji stałych, od dwóch na stanowisku managera lubelskiego oddziału. Wspólnie z zespołem specjalistów realizuje projekty głównie z obszaru: engineeringu, IT, finansów oraz sprzedaży rekrutując specjalistów oraz top management.

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019, godz. 13:09 - Marta Szymańska-Jarosz