20 listopada br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędą się bezpłatne certyfikowane warsztaty Design Thinking organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

 

Nie czekaj i APLIKUJ: https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-lubelskie-centrum-konferencyjne-lublin-2011/

 

1) Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Organizatorom zależy na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będą wybierani chętni ;)

2) Otrzymasz maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail

3) Prowadzący dbają o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie dostaniesz nie wcześniej niż 24h od rejestracji i nie później niż 48h przed terminem warsztatów.

4) Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.

 

Na czym to polega?

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów). Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na: startup.pfr.pl 

Jakie wymagania musisz spełnić?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. Warsztaty odbywają się w języku polskim.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Nie czekaj i APLIKUJ: https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-lubelskie-centrum-konferencyjne-lublin-2011/

 

Partnerem wspierającym wydarzenie jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i HugeTECH. Partnerem lokalnym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Lubelskie Centrum Konferencyjne, Samsung Inkubator, Edge One Solutions, eduLAB, Miasto Lublin.

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019, godz. 09:21 - Marta Szymańska-Jarosz