Szanowni Państwo!

 

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jak również ze względu na wciąż obowiązujące ograniczenia wyjazdów służbowych na wielu uczelniach, ale przede wszystkim ze względu na dotychczasowy charakter naszych spotkań naukowych pragniemy poinformować, iż ulega zmianie termin konferencji.

 

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Emigracja rosyjska, ukraińska i białoruska.

Kultura, literatura, życie społeczno-polityczne

odbędzie się w dniach

27 – 28 maja 2021 roku.

 

Wszystkim Państwu dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że zgłoszone przez Państwa tematy wystąpień zostały włączone do programu konferencji, natomiast pozostałe informacje pozostają aktualne. O kolejnych szczegółach będziemy Państwa informować w późniejszej korespondencji. W załączeniu przesyłamy plik z aktualnym zaproszeniem.

 

***

 

Konferencja naukowa

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Międzynarodowej konferencji naukowej pt.:


Emigracja rosyjska, ukraińska i białoruska.

Kultura, literatura, życie społeczno-polityczne.


Konferencja odbędzie się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w dniach 24-25 września 2020 roku. Będzie to kolejna, piąta już konferencja przeprowadzona w naszym ośrodku, poświęcona szeroko pojętej kulturze i literaturze emigracji wschodniosłowiańskich.

 

Zaproszenie

 

Ankieta uczestnika

 

***

Katedra Literatury Rosyjskiej, Ukraińskiej i Białoruskiej powstała w roku akademickim 2019/2020 z połączenia Katedry Literatury Rosyjskiej i Katedry Literatury Ukraińskiej i Białoruskiej.

Autor: Marta Kaczmarczyk
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020, godz. 14:40 - Marta Kaczmarczyk