Czy to Twój ostatni rok studiów? Masz obawy, czy znajdziesz pracę?

Możemy Ci pomóc! Bez wychodzenia z domu weź udział w programie rozwojowym "Cool Careers". Dzięki temu dostaniesz precyzyjne informacje na temat Twoich kompetencji, zdobędziesz nowe umiejętności, a potencjalni pracodawcy z pewnością docenią taką aktywność. 

Wypełnij wstępne zgłoszenie tutaj: https://tiny.pl/tz62x

 

 

Co Cię czeka w programie rozwojowym “Cool Careers”?


⭕️ Najpierw otrzymasz bezpłatnie testy kompetencji. Wykonasz je zdalnie na komputerze z dowolnego miejsca, w dogodnym dla Ciebie terminie. Wyniki testów, on-line omówi z Tobą doradca ds. przedsiębiorczości. Wierz mi, to wirtualne spotkanie da Ci zupełnie nową perspektywę patrzenia na siebie: dostrzeżesz swoje talenty i kompetencje, wzmocnisz pewność siebie i zaplanujesz pracę nad lukami kompetencyjnymi. Po doradztwie dostaniesz na swojego maila raporty z wynikami testów, które mogą być dla Ciebie świetną bazą do profesjonalnego przygotowania CV, poprzez precyzyjnie opisane umiejętności.


⭕️ Po doradztwie zostaniesz zaproszony do udziału w warsztatach on-line. Podczas zajęć poruszymy następujące tematy: formalności związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności, możliwości biznesowe (startupy, źródła finansowania działalności), budowanie marki firmy, sposoby pozyskiwania klientów i elementy wystąpień publicznych (pitching pomysłów biznesowych).


⭕️ Na koniec będziesz mógł on-line porozmawiać z doradcą ds. przedsiębiorczości na temat swojej drogi zawodowej: czy wybrać etat czy tworzenie swojej firmy, a może próbować to połączyć? Razem z doradcą spróbujecie na bazie Twoich zainteresowań i pomysłów dojść do najlepszych wniosków. To spotkanie on-line będzie też okazją do analizy Twojego CV, przemyślenia koncepcji biznesu i pracy nad nim.  Na zakończenie otrzymasz certyfikat udziału w warsztatach i zaświadczenie o udziale w programie "Cool Careers".


Uwaga program tylko dla studentów KUL kończących studia w roku akademickim 2019/2020.

 

👉 Zainteresowany? Wypełnij formularz ⬇️⬇️⬇️
https://tiny.pl/tz62x

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020, godz. 11:44 - Marta Szymańska-Jarosz