Katedra Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych KUL oraz Sekcja Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych Polskiego Towarzystwa Filozoficznego zapraszają na XIV Warsztaty Filozofii Przyrody, które odbędą się w Domu Pracy Twórczej KUL w Kazimierzu Dolnym w dniach 01-04 lipca 2021 r.
 
W czasie Warsztatów odbędzie się Krajowy Zjazd członków Sekcji Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Oprócz referatów plenarnych, zwyczajowych prezentacji wyników badań i publikacji, a także planów i działalności poszczególnych ośrodków przewidujemy punkt obrad poświęcony śp. prof. UKSW dr. hab. Grzegorzowi Bugajakowi i prof. dr. hab. Markowi Szydłowskiemu, a także walne zgromadzenie i wybory nowego Zarządu Sekcji Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych PTF.
 
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zarówno biernego jak i czynnego uczestnictwa. Zachęcamy do prezentacji własnych badań, osiągnięć, publikacji, grantów z zakresu filozofii przyrody i filozofii nauk przyrodniczych. Można zgłaszać 20 minutowe wystąpienia. Zapewniamy twórczą atmosferę dyskusji i inspirującą wymianę poglądów.
 

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021, godz. 00:28 - Andrzej Zykubek