Zapraszamy do udziału w spotkaniu nt. „Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę”, które odbędzie się 28 lutego (piątek) w godzinach 10:00 - 11:30 w sali CTW 56. Obowiązują zapisy!

 

Zajęcia „Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę” przeprowadzą doradcy Europejskich Służb Zatrudnienia z WUP w Lublinie, którzy realizują zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE, tj. pośrednictwem pracy w ramach sieci EURES i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych.

Podczas zajęć uczestnicy zostaną zapoznani z funkcjonowaniem oraz usługami sieci Eures w zakresie pośrednictwa pracy na terenie UE oraz innymi ważnymi aspektami związanymi z podejmowaniem zatrudnienia w krajach UE.

W trakcie zajęć dowiesz się:

  • jak i gdzie poszukiwać sprawdzonych ofert pracy za granicą aby znaleźć bezpieczną pracę,
  • jak przygotować się do wyjazdu,
  • o jakich ważnych dokumentach należy pamiętać przed wyjazdem,
  • na co należy zwracać uwagę decydując się na wyjazd za pośrednictwem prywatnej agencji zatrudnienia,
  • gdzie szukać pomocy w razie problemów.

 

 


 

Uwaga! Na spotkanie informacyjne obowiązują zapisy

wyłącznie przez Portal Kariery!

 

1 | Zaloguj się do Portalu Kariera: https://portalkariery.kul.pl/pl

2 | Po zalogowaniu do portalu wejdź w link: https://portalkariery.kul.pl/pl/events/details?id=82e114e3-5246-ea11-81a3-000c29779ebe albo w menu przejdź do kalendarza Wydarzeń (miesiąc luty). Kolorem niebieskim oznaczone są wydarzenia dostępne w danym miesiącu.

3 | Aby się zapisać na wydarzenie naciśnij „Szczegóły”, a następnie przycisk „Aplikuj”. Po zaaplikowaniu otrzymasz komunikat „Twoja aplikacja została przesłana” (musisz wcześniej wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w Profilu Klienta).

 

Uwaga! Po wyczerpaniu limitu miejsc na szkolenie nie będzie możliwe automatyczne zapisanie się na szkolenie! Możesz zapisać się na listę rezerwową. W tym celu skorzystaj z komunikatora na Portalu Biura Karier KUL.

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020, godz. 14:29 - Marta Szymańska-Jarosz