Jakie są kompetencje przyszłości i jak je zidentyfikować? Czy Ty zarządzasz karierą, czy ona zarządza Tobą? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie prawa i obowiązki ma pracownik? To tylko niektóre pytania-tematy webinarów, do udziału w których zaprasza Biuro Karier KUL w ramach Letniej Akademii Kompetencji 2021.
 
Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL to inicjatywa, której celem jest merytoryczne wsparcie osób wchodzących na rynek pracy poprzez pokazanie możliwych ścieżki rozwoju zawodowego oraz wyposażenie w nowe kompetencje. Inspirujące e-szkolenia przeprowadzą topowi eksperci HR, praktycy biznesu i doświadczeni doradcy rynku pracy.
 
Wydarzenie jest adresowane do studentów, świeżo upieczonych absolwentów i osób z dorobkiem zawodowym. Letnia Akademia Kompetencji to zastrzyk praktycznej wiedzy i użytecznych treści podanych w przyjemnej formie webinarów on-line.

Szczegółowy plan webinarów wraz z opisami i linkami do rejestracji dostępny jest na stronie wydarzenia na Facebooku Biura Karier KUL.
Autor: Wojciech Wciseł
Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021, godz. 13:08 - Wojciech Wciseł