W dniach 2-13 grudnia zapraszamy do PZU Tower w Warszawie na bezpłatne, certyfikowane warsztaty dla studentów. 🎓Tradycyjnie, każdy dzień poświęcony będzie innej dziedzinie biznesu. Uczestnikom spoza Warszawy pokryjemy koszty podróży🚄 (krajowe). Gwarantujemy również catering, lunch oraz certyfikaty uczestnictwa 🏆

 

Dlaczego warto?🤔
Dzięki ekspertom PZU poznasz specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study. W tym roku uczestnicy mają do wyboru udział w następujących warsztatach:

➡️Fundusze Inwestycyjne
➡️Innowacje
➡️Aktuatriat Taryfowy
➡️Robotyka
➡️Negocjacje
➡️IT
➡️Cyberbezpieczeństwo
➡️E-commerce
➡️Analiza finansowa


Dni Otwartego Biznesu odbędą się w siedzibie Centrali – PZU Tower – przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie w godzinach 10:00 - 17:00.


Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Do 10 listopada wybierz warsztaty, które Cię interesują i zaaplikuj na: https://www.pzu.pl/kariera/studenci/dni-otwartego-biznesu?fbclid=IwAR1xdv0HyvTbDzjha6ydaUO7DODX-8LnYEubUcO1lzR98fcHMysYUv5V_4M

 

Prześlij CV oraz wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, w tym odpowiedz na pytanie:
Dlaczego powinniśmy zaprosić do udziału właśnie Ciebie? Na tej podstawie wybierzemy po 25 uczestników na każdy warsztat, z którymi skontaktujemy się!

 

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019, godz. 14:26 - Marta Szymańska-Jarosz