Odkąd zajęliśmy stanowisko w "obozie" Kajakowego Patrolu Świętego Franciszka i rozstawiliśmy zestawy do badania wody, tak nie było czasu żeby usiąść. :D No, może z wyjątkiem momentu, kiedy z namiotu "uciekło" powietrze z powodu braku prądu. Ale załoga "Kajakowego" szybko sobie z tym poradziła i po 10 minutach wróciliśmy do badania jakości wody. ;) Nasze stanowisko odwiedziło mnóstwo dzieci, które były zafascynowane możliwością samodzielnego wykonania eksperymentów chemicznych. :) Strasznie nas to cieszy, bo być może Ziemia będzie miała z nich pociechę w przyszłości. :)

dni ziemi1

Byliśmy również pozytywnie zaskoczeni reakcją rodziców, którzy z wielkim zainteresowaniem przyglądali się poczynaniom swoich "małych chemików i przyrodników" i faktem, że sami zadawali dużo pytań związanych z ochroną wód i przyrody. To dobrze, że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że o przyrodę należy dbać i to właśnie na nas spoczywa ten obowiązek.

 

 

dni ziemi2

Pogoda była bardzo dobra, więc przez Pola Mokotowskie przewinęło się wczoraj mnóstwo ludzi. My, jak i cała ekipa Kajakowego Patrolu, mieliśmy ręce pełne roboty. Nie pozostaje nam nic innego, jak się z tego cieszyć. :D

  

Autor: Angelika Żurawska
Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012, godz. 13:54 - Angelika Żurawska