Dział Zamówień Publicznych - Pracownicy

 

Kierownik Działu Zakupów i Zamówień Publicznych 

dr Beata Zięba

e-mail: beata.zieba@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59, 81/ 445 43 92

 

Pracownicy

 

Zespół ds. zakupów

 

mgr Paweł Kur

Główny specjalista

e-mail: pawel.kur@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

mgr Łukasz Sulowski

Główny specjalista

e-mail: lukasz.sulowski@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

mgr Anna Marzec

e-mail: annamarzec@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

mgr Magda Majewska

Specjalista

e-mail: mmajewska@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

mgr Tomasz Hanc

Specjalista

e-mail: tomasz.hanc@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

Agata Stachura-Borek

Starszy referent

e-mail: aborek@kul.pl, tel.: 81/445 41 60, 81/445 32 16

 

Zespół ds. zamówień publicznych

 

mgr Agnieszka Kiszka

Starszy specjalista
e-mail: kiszkaa@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

mgr Irmina Stodulska

Specjalista
e-mail: irmina.stodulska@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

mgr Aneta Łukasik-Dolak

Specjalista
e-mail: aneta.lukasik@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

mgr Małgorzata Nepelska

Samodzielny referent
e-mail: malgorzata.nepelska@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

lic. Aleksandra Gadzało

Specjalista

e-mail: aleksandra.gadzalo@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

mgr inż. Małgorzata Madyjewska (urlop)

Specjalista
e-mail: gmadyjewska@kul.pl, tel.: 81/ 445 41 59; 81/ 445 43 92

 

Magazyn:

 

Józef Rumiński

Samodzielny magazynier

e-mail: jozef.ruminski@kul.pl, tel.: 81/ 445 42 63

 

Iwona Świtowska

Magazynier
e-mail: iwonaswitowska@kul.pl, tel.: 81/ 445 42 63;

 


WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona