Władze WPPKiA, przy wymiernym wsparciu Fundacji Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski - Instytut Dialogu i Analiz Prawno-Gospodarczych, zakupiły licencje zdalnego dostępu do Lexoteki - bazy elektronicznych podręczników akademickich, przeznaczone dla studentów prawa, administracji oraz pracowników WPPKiA prowadzących zajęcia w bieżącym semestrze. Licencje ważne są do końca września 2020 r. Lista dostępnych podręczników znajduje się tutaj: https://www.lexoteka.pl/lista-podrecznikow

Warunkiem skorzystania z bazy jest posiadanie konta na platformie e-kul.
Osoby posiadające konto na e-kul - w najbliższym czasie proszę uważnie śledzić pocztę. Otrzymacie wiadomość rejestracyjną informującą Was o dodaniu licencji do utworzonego dla adresu mailowego w domenie kul.pl konta w ramach produktów Wolters Kluwer. Proszę postępować wtedy zgodnie z poleceniami zawartymi w wiadomości rejestracyjnej.
Osoby, które nie posiadają takowego, proszone są o utworzenie konta zgodnie z instrukcją startową wskazaną na e.kul.pl. Następnie należy skontaktować się z dr. Jackiem Trzewikiem w celu dodania licencji (trzewik@kul.pl).

Autor: Adam Jankowski
Ostatnia aktualizacja: 07.04.2020, godz. 09:16 - Adam Jankowski