Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Chełma była niedzielnym rywalem naszych futsalistów w starciu w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Padło mnóstwo bramek. Niestety lepsi okazali się rywale.

 

Kibice, którzy lubią oglądać dużo bramek doskonale czuli się na niedzielnym meczu Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego pomiędzy PWSZ Chełm i KUL Lublin. Obie drużyny miały ogromne problemy ze skuteczną grą w defensywie i w efekcie gole padały lawinowo.

 

W pierwszej części meczu lepiej w tej strzelaninie odnajdywali się nasi zawodnicy. Przed zmianą stron boiska to oni prowadzili 4:3. Niestety w drugiej połowie przeciwnicy znacznie podnieśli poprzeczkę i w efekcie to oni zanotowali wygraną 8:7.

 

Szymon Prześniak okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny, strzelając dwie bramki. Po jednym golu dorzucili Paweł Kilijański, Radosław Woleń, Daniel Chariasz, Grzegorz Wróblewski oraz Adam Piskorz.

 

PWSZ Chełm - KUL 8:7 (3:4)

 

Skład naszej drużyny: Dziubicki, Ścibior, Prześniak, Turski, Kilijański, Woleń, Chariasz, Piskorz, Wróblewski, Pulik, Kister

 

Następnym rywalem naszych futsalistów będzie Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej. Spotkanie w naszej hali zostanie rozegrane 12 grudnia o godzinie 19.00.

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012, godz. 22:27 - Renata Respondek