Koło Naukowe Studentów Prawa KUL ma zaszczyt zaprosić członków Koła oraz wszystkich sympatyków prawa na inauguracyjne spotkanie Prawniczego Klubu Dyskusyjnego.

Głównym celem powstałego forum jest dzielenie się wiedzą na tematy związane z prawem, jego stanowieniem i stosowaniem, ale także ze środowiskiem prawników. Założeniem spotkania jest prowadzenie dyskusji w sprzyjającej swobodnej wymianie poglądów atmosferze.

 

Pierwsze spotkanie Klubu pt. „Język w prawie. Prawo w języku” zaplanowaliśmy na 19 kwietnia 2016 r. o godzinie 18.00 w sali CI-204.

 

 

 

Gościem Klubu będzie dr hab.Paweł Nowak, prof. KUL, Kierownik Katedry Teorii i Zastosowań Tekstu Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, autor i współautor szeregu publikacji, w tym: ,,Manipulacja w języku” ,,O sztuce publicznego występowania i komunikacji społecznej’’, ceniony i doświadczony wykładowca oraz trener w zakresie teorii komunikacji masowej i interpersonalnej, komunikacji językowej w mass mediach, retoryki oraz pragmatyki językowej.

 

Inicjatywa ta skierowana jest przede wszystkim do studentów Wydziału Prawa, jednakże mile widziani będą wszyscy zainteresowani.

Autor: Piotr Majak
Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016, godz. 22:15 - Piotr Majak