W związku z zagrożeniem epidemicznym sekretariat Instytutu Nauk o Sztuce pracuje w trybie zdalnym. Sekretarz Instytutu Nauk o Sztuce pełni dyżur stacjonarny w każdą środę w godz. 7.30-14.00 w pokoju CN-114.

 

Prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w sekretariacie do sytuacji absolutnie koniecznych. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz korzystania ze skrzynki podawczej znajdującej się obok pokoju CN-114.

 

Pełne informacje o trybie pracy Sekretariatu Wydziału Nauk Humanistycznych

 

Powyższe zasady obowiązują do odwołania

 

Zgodnie z Zarządzeniem Rektor KUL w sprawie funkcjonowania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

"W celu zapewnienia komunikacji między pracownikami i procedowania spraw służbowych, wprowadza się obowiązek wykorzystywania środków komunikacji elektronicznej, w szczególności w celu przekazywania dokumentów. Do komunikacji elektronicznej używa się elektronicznego systemu zgłoszeń na platformie e-kul lub służbowego konta w poczcie elektronicznej w domenie @kul. pl. Dokumenty w formie papierowej przekazuje się tylko w sytuacjach koniecznych, za pośrednictwem
Kancelarii Ogólnej.

Zaleca się ograniczenie przyjmowania interesantów do sytuacji wyjątkowych, wymagających bezpośredniego kontaktu. W takim przypadku należy umawiać wizyty telefonicznie lub drogą elektroniczną na określone godziny."

Autor: Urszula Jankiewicz-Dzierżak
Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021, godz. 13:00 - Urszula Jankiewicz-Dzierżak