Biuro Karier KUL wszystkim swoim klientom udostępniło darmową platformę łączącą studentów i absolwentów z pracodawcami i praktykodawcami, usprawniającą proces rekrutacji po obu stronach. Wszelkie oferty pracy, praktyk, staży są teraz w jednym serwisie

 

DAJ SIĘ POZNAĆ PRACODAWCOM

 

Jeśli chcesz być widoczny dla ponad 250 firm, po dokonaniu rejestracji w Portalu Kariery  uzupełnij kilka istotnych informacji w Profili Klienta:

 

1 | wykształcenie

Dodaj informację o swoim wykształceniu (nawet jeśli jesteś w trakcie studiów) – niektórzy pracodawcy poszukują kandydatów po konkretnym kierunku kształcenia.

 

2 | doświadczenie zawodowe

Uzupełnij informacje o swoim doświadczeniu zawodowym, również działalności studenckiej, wolontariackiej – im więcej danych podasz, tym większe zainteresowanie swoim profilem wzbudzisz wśród pracodawców.

 

3 | zgoda na kontakt

Po jednokrotnym uzupełnieniu wszystkich danych w profilu zawodowym już zawsze będziesz miał/a dostęp do swojego CV w darmowej przestrzeni wirtualnej i w 5 sekund wygenerujesz dokumenty aplikacyjne.

Uwaga: jeśli chcesz, aby pracodawca mógł się z Tobą skontaktować - odznacz właściwe zgody dotyczące przetwarzania danych.

 

Jak ważne okazało się dokładne uzupełnienie Profilu Klienta, przekonało się już kilkudziesięciu studentów i absolwentów, którzy dzięki swojej szczegółowo wypełnionej "wizytówce zawodowej", znaleźli skutecznie pracodawcę lub praktykodawcę. Dlatego i Ty zajrzyj do Portalu, uzupełnij profil i daj się poznać pracodawcom.

 

 

KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PORTALU KARIERY

 

Stworzysz swój indywidualny profil zawodowy na podstawie posiadanych umiejętności, kompetencji, obszarów zainteresowań i preferowanych lokalizacji

 

Otrzymasz dostęp do bazy pracodawców z regionu i całej Polski, którzy zdecydowali się na udostępnienie swojego indywidualnego profilu. To szansa na bezpośrednią komunikację na linii pracodawca – kandydat.

 

Bezpłatnie wygenerujesz nowoczesne, przejrzyste CV

 

Otrzymasz propozycję ofert pracy, praktyk czy staży dopasowanych do Twoich oczekiwań i umiejętności

Skorzystasz z darmowego poradnictwa zawodowego, coachingu kariery bądź doradztwa biznesowego, na które automatycznie zgłosisz się przez Portal Kariery

Automatycznie zapiszesz się na nasze wydarzenia (szkolenia, kursy, spotkania z pracodawcami)

OTWÓRZ SIĘ NA MOŻLIWOŚCI PORTALU KARIERY!

https://portalkariery.kul.pl/pl

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020, godz. 09:31 - Marta Szymańska-Jarosz