Kariera w konsultingu lub usługach biznesowych? Nowy przewodnik KarieryPlus już dostępny!

 

Ukazał się nowy przewodnik „KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe” skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania.

Konkretnych porad dotyczących tego, jak skutecznie przejść przez proces rekrutacji, udzielają w nim młodzi specjaliści, którzy niedawno rozpoczęli pracę w korporacjach. Natomiast osoby na wyższych stanowiskach opowiadają, co zrobić, żeby jak najwięcej się nauczyć i awansować. Przewodnik zawiera również m.in. rozmowę z coachem, Jackiem Rozenkiem, o tym, jak rozwijać kompetencje miękkie, a także wywiad z dyrektorkami dwóch centrów usług o tym, co zrobić, żeby rozbić szklany sufit. Ponadto w przewodniku znajdują się porady dotyczące pracy w międzynarodowym środowisku, informacje branżowe dotyczące sektora BPO/SSC oraz firm konsultingowych, a także prezentacje pracodawców, którzy prowadzą rekrutację.

 

Przewodnik w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie: http://karieraplus.pl/przewodniki

 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.karieraplus.pl i profilu na Facebooku www.facebook.com/KarieraPlus, gdzie publikowane są bieżące informacje nt. pracy, praktyk, kariery i pracodawców.

 

Autor: Dorota Maj
Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014, godz. 14:32 - Marta Szymańska-Jarosz