Konsultacje Pracowników Instytutu Dziennikarstwa i Zarządzania

w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020

Nazwisko i imię Dzień Godzina sala

Dr O. Białek - Szwed

o.bialek.szwed@wp.pl

 

 

 

Prof.dr hab J. Dąbała

dabalaj@o2.pl

 

 

 

Mgr K. Drop

drop.katarzyna@gmail.com

poniedziałek

10.00-11.00

CP-38

Dr hab A. Duda

aduda@kul.lublin.pl
   

 

Mgr S. Dunin- Wilczyński

standun@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr R. Furmańczuk

rfurmanczuk@wp.pl

 

 

 

Dr M. J. Gondek

gondek@kul.pl

 wtorek

 

10.00-11.30

 

 

   CP-34

Dr hab. Małgorzata Gruchoła, prof. KUL

m_gruchola@o2.pl
 

 

 środa

 

 15.50-17.20

 

 

CP-39B

dr Kalina Grzesiuk

 

kalina.grzesiuk@kul.pl

czwartek 09.10-10.50  C-554

dr Agnieszka Marek

 

agnieszka.marek@kul.pl

Tydz. B środa

tydz. A czwartek

 

9.10-10.50

9.10-10.50

 

C-420

dr Joanna Niewiadoma

 

joanna.niewiadoma@kul.pl

 

wtorek

czwartek

 

10.50-11.35

10.50-11.35

 

C-420

Dr hab. P. Nowak, prof. KUL

pawelnowak@kul.lublin.pl

środa

10.50-12.30

CP-37

Ks dr Rafał Pastwa

 

rjpastwa@gmail.com

wtorek

10.50-12.30

CP-23

prof dr hab. Marek Pawlak

 

  czwartek

12.30-14.00

C-556

dr Anna Pilarczyk

 

anna.pilarczyk@kul.pl

 urlop naukowy

 

C-554 

Ks. dr M. Pytko

mpytko@o2.pl
 

 

 

Dr M. Sławek - Czochra

malgorzataczochra@o2.pl

wtorek

środa

13.20-14.00

10.00-10.50

CP-39B

dr Monika Sak - Skowron

monika_sak@poczta.onet.pl

czwartek

09.10-10.50

C-554

Dr J. Sosnowska

joannus@autograf.pl

 wtorek

13.30-15.00

CP-33

Mgr M. Superczyński

tzmotor@interia.pl

środa

 14.20-15.50

CP-34

 

Dr J. Szegda

joares@kul.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr hab.J. Szulich - Kałuża, prof. KUL

juszka@kul.lublin.pl
 

 

 

wtorek

 

 

 

 

 

wtorek

 

 

 Kierownik Katedry

14.30-15.30

 

 

 

Dyrektor

 

10.30-11.30

 

 

   CP-39B

 

 

 

 

 

C-39A

 

 

 

Dr hab. R. Szwed

szwed@kul.lublin.pl
     

 

Dr hab. G. Tylec, prof. KUL

ello78@wp.pl

środa

14.20 -15.50

 CP-34

Dr hab. Dariusz Wadowski

darwad@kul.pl

czwartek

14.10-15.40

CP-32

dr inż. Monika Wawer

 

monika.wawer@kul.pl

 czwartek

12.30-14.10

C-554

Dr W. Wciseł

wcisel@kul.pl

 wtorek

13.20-14.50

 CP-37

dr Grzegorz Wesołowski

 

grzegorz.wesolowski@kul.pl

 

 

 

Dr A. Wójciszyn - Wasil

wasil@kul.pl 

piątek

08.20-10.00

 

 

CP-33

 

dr hab Grzegorz Zasuwa

 

grzegorz.zasuwa@kul.pl

środa

 

10.50-12.30

C-420

Dr M. Żurakowska

malgorzata.zurakowska@radio.lublin.pl
   

 

 

Autor: Małgorzata Sławek-Czochra
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019, godz. 14:52 - Ewa Baran