Konsultacje Pracowników Instytutu Nauk o Polityce i Administracji

semestr letni 2019/2020

 

PRACOWNIK

DZIEŃ

GODZINA

E-MAIL

dr hab. Andrzej Gil

czwartek

czwartek

8:20-9:10

14:10-15:00

andgil@kul.pl

dr hab. Wojciech Gizicki, prof. KUL

poniedziałek

13:20-15:00

wgizicki@kul.pl

dr Lech Jańczuk

poniedziałek

poniedziałek

9:10-10:00

13:20-14:10

lechjanczuk@kul.pl

dr hab. Marcin Kosienkowski

poniedziałek

8:20-10:00

marcin.kosienkowski@kul.pl

dr Artur Jan Kukuła

wtorek

środa

14:10-15:00

15:00-15:50

ajkukula69@kul.pl

dr hab. Agnieszka Łukasik-Turecka

wtorek

10:50-12:30

aturecka@kul.pl

dr hab. Beata Piskorska

środa

14:10-15:50

bpiskorska@kul.pl

dr hab. Andrzej Podraza

piątek

7:30-9:10

podraza@kul.pl

dr Grzegorz Ronek

środa

piątek

15.00-15.50

10.00-10.50

grzegorz.ronek@kul.pl

dr hab. Jacek Sawicki, prof. KUL

piątek - tydz. B

piątek - tydz. B

7:30-9:10

15:50-17:30

jsawicki@kul.lublin.pl

dr Konrad Słowiński

poniedziałek

środa

10:50-11:40

8:20-9:10

konradslowinski@kul.lublin.pl

dr hab. Tomasz Stępniewski, prof. KUL

piątek

15:50-17:30

tomasz.stepniewski@kul.pl

dr Andrzej Szabaciuk

wtorek

9:10-10:50

andrzej.szabaciuk@kul.lublin.pl

prof. dr hab. Marek Wierzbicki

piątek

15:50-17:30

marekwierzbicki@kul.lublin.pl

dr hab. Jacek Wołoszyn

poniedziałek - tydz. A

wtorek - tydz. B

18:20-20:00

15:00-16:40

jwoloszyn@kul.lublin.pl

prof. dr hab. Stanisław Wójcik

środa

środa

8:20-9:10

14:10-15:00

wojcikst@kul.pl

dr Agnieszka Zaręba

czwartek

12:30-14:10

amzareba@kul.pl

 

Autor: Grzegorz Tutak
Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020, godz. 21:01 - Wińczysław Jastrzębski