W dniach 22-26 lutego 2021 r. Zespół Biura Karier KUL organizuje cykl bezpłatnych webinarów zawodowych #AktywujKariere, których celem jest przekazanie merytorycznej wiedzy nt. procesu poszukiwania lub zmiany pracy.  
 
"Planowanie kariery i szukanie pracy to niełatwe zadanie. Wiele osób nie wie, jak wyznaczać wartościowe cele zawodowe, jak pisać skuteczne CV, jak wykorzystać LinkedIn do zaistnienia w oczach pracodawcy, czy jak dobrze mówić o sobie na rozmowach kwalifikacyjnych. Wiemy coś o tym! Codziennie w Biurze Karier KUL zespół doradców zawodowych i coach'ów pomaga osobom w różnym wieku odnaleźć odpowiedzi na wspomniane dylematy zawodowe" - mówi Łukasz Raczkowski, kierownik Biura Karier KUL. 
 
Zapraszamy studentów i absolwentów KUL na cykl warsztatów online #AktywujKariere, które przeprowadzą eksperci rynku pracy, doradcy zawodowi i hr’owcy. "Początek nowego semestru może być dla wielu studentów szansą, by zadbać o siebie zawodowo i szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty. Wraz z ekspertami dzień po dniu przeprowadzimy uczestników wydarzenia przez proces projektowania kariery" - uzupełnia Marta Szymańska-Jarosz z Biura Karier KUL.
 
Udział w webinarach jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja! Szczegółowy harmonogram webinarów i linki do zapisów znajdują się na stronie www.kul.pl/aktywujkariere  lub na fanpage Biura Karier w wydarzeniu #AktywujKariere
 
 
 
Autor: Katarzyna Bojko
Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021, godz. 12:15 - Leszek Wojtowicz